ІМІДЖЕВЕ СВЯТО КРАСИ ТА МОДИ «STAR FACE OF THE SEASON»

STAR FACE OF THE SEASON — професійна подія в сфері краси та моди.

SFS — місце нових ділових контактів між дизайнерами, власниками бізнесу, виробниками та покупцями. Платформа, яка об’єднує сучасних людей для обміну професійним досвідом і проведення вишуканого дозвілля.

МІСІЯ СВЯТА STAR FACE OF THE SEASON

Формування смаку в суспільстві, популяризація кращих модних тенденцій, підвищення естетичного рівня населення у сфері культури, мистецтва та моди, залучення молоді до активного та здорового способу життя, розвиток та наближення України до європейської культури. Наші зусилля спрямовані на те, щоб створювати і надихати людей на успіх не обмежуючись будь-якими правилами та рамками в напрямку стилю, краси та моди.

ЗАПОВНИЛА АНКЕТУ? ЩО ДАЛЬШЕ?

Після того, як реєстрація на кастинг завершилась, нам потрібно до 3-х робочих днів, щоб опрацювати всю отриману інформацію. Після опрацювання інформації, з кожною учасницею, яка заповнила анкету на нашому сайті зв’яжуться та повідомлять деталі що до кастингу (дата, місце проведення і що потрібно мати з собою). Насамперед кастинг – це дуже просто, являє собою звичайне живе спілкування із членами журі, та дефіле в купальнику. Члени журі на кастингу – це команда людей, які працюватимуть вже з відібраними учасницями під час підготовчого процесу до свята. Для зручності учасників, кастинг відбудеться у закритому форматі.

КОРОТКО ПРО ТЕ, ЩО ТИ ОТРИМАЄШ

До події на тебе чекає захоплива підготовка протягом 2-х місяців; цікаві та корисні заняття з постановки дефіле; майстер-клас з професійної ходьби; майстер-клас з акторської майстерності; експрес курс з макіяжу; семінар по догляду за волоссям; спортивні заняття з тренером; fashion зйомки; примірки одягу для дефіле та ще багато цікавого, про що ти дізнаєшся згодом.

Під час події на тебе звичайно ж очікує участь в іміджевому європейському святі краси та моди SFS; яскрава презентація тебе масштабній аудиторії глядачів; цінні призи та подарунки від партнерів заходу; призовий фонд у розмірі 10 000 грн; святковий стіл та запальна вечірка для всіх учасниць.

Після події ти отримаєш яскравий, професійний фото та відео звіт; можливість приймати участь у цікавих проектах центру краси та моди Star Face Family; можливість співпрацювати з нами на контрактній основі; після події значно підвищується твоя впізнаваність в суспільстві, та створюється імідж стильної і сучасної дівчини.

ТВОЇ ХИБНІ УЯВЛЕННЯ

Вважаєш, що не здатна на це? Тобі бракує часу, грошей чи впевненості у своїх силах? Думаєш, що твоя зовнішність не модельна і ти не підходиш нам? Тобою керує відчуття невпевненості, сором’язливості і дискомфорту тільки від однієї думки, що потрапиш в центр уваги? Боїшся ризикнути, чи вважаєш, що сфера краси та моди — це брудний світ?

Якою б не була причина, з нами ти зміниш свою думку!

Перед тобою унікальна можливість. Можливість для тих, хто не хоче бути «сірою мишкою» і постійно прагне розвиватися та вдосконалюватись. Для дівчат, які відчувають себе народженими для того, щоб постійно зростати та перемагати. Для тих, хто завжди мріє про успіх, але раніше не наважувався зробити перший крок.

Свято SFS — для тих, хто цінує ексклюзивність та неповторність, для дівчат, які прагнуть виділятись з натовпу культурним та елітним оточенням, для тих, хто прагне успіху та визнання. Для дівчат, які шукають виходу за установлені рамки, щоб досягти більшого, насолоджуватись результатом та бути з найкращими.

Наша мета: допомогти тобі позбутися комплексів та сумнівів, стати впевненою в собі, виховати відмінні манери, бажання всебічно розвиватися та самовдосконалюватись. Отож не зволікай, лови можливість та приєднуйся до «Зіркової Сім’ї!